Düğümlü Tarla Çit Teli | Tarla teli | Tarla çiti | Büyük Baş Hayvan Çiti

Ziraatçilikte ve hayvancılıkta kullanılmak üzere tasarlanmış, yatay ve dikey haldeki kaliteli sıcak daldırma galvanizli tellerin birbirlerine çok sıkı düğümlenerek üretilmiş, balık ağı görünümünde en ekonomik çit telidir.

tarla telleri tarla bahçe çitleri

Büyük Baş Hayvan Tarla Çit Teli

Orman, fidan yetiştirme alanları, çok büyük araziler ve tarlaları dış etkenlerden ve ekili sahaları, domuz gibi yabani hayvanlardan korumak için tasarlanmış ekonomik uzun ömürlü çit çeşididir. Zemine yaklaştıkça sıklaşan örgüleri sayesinde, uygulaması yapılan bölgeye küçükbaş hayvanların da girmesi engellenmiş olur. Hayvancılıkta gelişmiş ülkelerde koyun - keçi gibi küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin çok tercih ettiği bir üründür. .

Uzunluk= 40 metre

Yükseklik = 1-1,20-1,40-1,60-2,00 metre

Paslanmaya karşı kaliteli sıcak daldırma galvanizli telden imal edilmiştir. Mukavemeti arttırmak için en altta ve en üstte 2.60mm gergi teli kullanılmıştır. Yatay tellerin tamamı gergi teli vazifesi gördüğünden ayrıca gergi teli uygulanması gerekmemektedir. Zemine yaklaştıkça göz aralıkları sıklaşan örgü sayesinde küçük boyutlu hayvanların da araziye girişi engellenir.

Gergi Telleri=2.55 - 2.60mm

Yatay Teller=2.10 - 2.20mm

Dikey Teller=2.00mm

Göz Arası=Yukarıdan aşağıya sıklaşan

tarla telleri tarla bahçe çitleri

Tarla ve Büyük Baş Hayvan Çitleri

Zemine yaklaştıkça göz aralıkları sıklaşan örgü sayesinde küçük boyutlu hayvanların da araziye girişi engellenir. Ağaç kazık, boru, metal, beton direklere ile uygulanabilir. Ağaç kazıklara monte edebilirsiniz. Diğer örgü çeçitlerine göre en ekonomik olanıdır. Örgü içinde gerilmiş olup, montaj sırasında potluk yapmaz. Montajı kolay ve basittir.

Ekonomik Uzun ömürlü galvaniz telli tarla ve bahçe telleri

tarla telleri tarla bahçe çitleri

Ekonomik Uzun ömürlü galvaniz telli tarla ve bahçe Çitleri

tarla telleri tarla bahçe çitleri

ADRES
Group Enerji Demir Çelik İnşaat
Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi
No: 16 Kat :1
Şerifali-Ümraniye
34775 İstanbul

İLETİŞİM
Email: groupenerji@gmail.com
Email:info@groupenerji.com
Telefon : +90 216 3402538/39
Faks: +90 216 3402534
Mobile : +90 507 7028478
Skype:groupenerji