Klor Önleyici Saç Bakım Duş Filtresi

10 Kademeli Duş Filtresi ile daha sağlıklı saçlar daha sağlıklı duşlar

Kargo Dahil 79 TL

Sipariş : 0216-3402538

0507-7028478

Banyo Duş Filtresi Saç Bakım Ürünlerinin Başında Yer Alır.

Duş filtresinin takılması basittir. Yedek filtresi ile beraber satılmaktadır. Filtre süresi kullanmaya ve su kalitesine bağlı olarak değişmekle beraber tavsiye edilen süre 4-6 aydır.

*Klor, ciltte pişik ve tahrişlere,gözlerde ise kızarıklığa neden olabilir.

* * Duş esnasında cilt tarafından emilim ve solunum yollarıyla vücuda giren klor, çeşme suyunun içilmesi ile alınabilecek miktardan daha fazladır.

* * Duş suyundaki klor cildi ve saçları kurutucu etkiye sahiptir.
* Sıcak duş suyu etkisiyle cilt gözeneklerinin genişlemesi, klor ve yanı sıra olası mevcut diğer kimyasallarında bu gözeneklerden kolayca vücuda girmesine olanak sağlar.

* Özellikleri: * Bakteri ve mantarları yok eder, üremelerini engeller.

* Kurşun, cıva ve demir gibi suda çözünen ağır metalleri % 98 oranında azaltır.

* Kloru % 95 oranında azaltır. Saç ve cilt hasarını önlemeye yardımcı olur.

* Sıcak ve soğuk sularda etkilidir.

Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi-erkek saç bakım seti,erkek saç bakım ürünleri,erkek saç gürleştirme

Sağlıklı Saçlar için Saç Bakım Duş Filtresi

Habertürk Haberi

Güzel bir görünüm için büyük önem taşıyan saçların, klorlu sudan olumsuz yönde etkilendiğini, bakımlı saçlardan vazgeçmemek için ise bu konuda hassas davranılması gerektiğini biliyor musunuz? Bursa Kuaförler Odası Başkanı Necati Sertel, güneş, klorlu su ve deniz suyunun saçlar üzerinde birçok olumsuz etkisinin bulunduğunu söyledi. Yoğun bir şekilde klorlu ya da tuzlu suya maruz kalan saçların yıpranarak mat bir görünüme büründüğünü, kırılma ve yıpranmalara daha sık rastlandığını belirten Sertel, özellikle boyalı saçlara sahip kadınların, bu konuda daha hassas davranmaları gerektiğini kaydetti. Sertel, havuz ya da denize girildikten sonra saçların mutlaka yıkanması gerektiğine dikkati çekerek, kadınları uyardı: ''Serinlemek için tercih edilen havuzlardan bakımsız saçlarla çıkmak mümkün. Çünkü, havuzların hijyenini sağlamak için kullanılan klorlu su, saçlara çok büyük zarar veriyor. Klorlu su, saçı korkunç boyutlarda yıpratıyor. Dikkat edilmediği takdirde, klorlu su saçta kuruma, kopma ve matlaşma gibi birçok sorun oluşturabiliyor. Ayrıca, kuru saç yapısına sahip olanlar ile saçları boyalı olan kadınlar, klorlu su konusunda çok daha fazla risk altında. Klorlu su, mayoları dahi parçalayacak güçte bir etkiye sahip. Bir de saça yaptığı etkiyi düşünün. Klorlu suyun etkileri saç renginden tutun da gözeneklere kadar işliyor. Deniz suyunun da aynı şekilde saçlara büyük zararları söz konusu. Saçlar asla tuzlu suyla bırakılmamalı. Denizden çıktıktan sonra saç normal bir suyla mutlaka yıkanmalı. Aksi takdirde istenilmeyen birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Kadınlar, kırık, bakımsız, mat ve sönük saçlarla dolaşmak istemiyorlarsa bu konuda dikkatli olmalılar.''

Durumu: Yeni

İletişim Formu / Sipariş Formu

Mesajınız alınmıştır, en kısa zamanda sizler ile irtibata geçeceğiz. İrtibat için: 0216 3402538/39 veya 0507 7028478 den arayabilirsiniz
KLOR önleyici Saç Bakım duş filtresi
10 Kademeli Duş filtresi

Takması basit saç bakım duş filtresi

klor önleyici Saç Bakım duş filtresi

Yedek Duş Filtresi ile beraber

Mevcut duş sökülerek yerine filtre başlığı monte edilir.Montaj için gerekli teflon bant kutusunun içinde mevcuttur.

Durumu: Yeni

KLOR önleyici Saç Bakım duş filtresi

Yedek filtresi ile beraber

Duş filtresi iki adet kartuş ile birlikte verilmektedir.Bir tanesi filtre başlığının içinde kullanıma hazır diğeri yedek olarak kutunun içindedir.

Durumu: Yeni

KLOR önleyici Saç Bakım duş filtresi

Daha sağlıklı saçlar için

Duş filtresi içindeki kademeli filtre sistemi sayesinde kloru,tortuları ve diğer metalleri absorbe etme özelliğinden dolayı sizlere daha sağlıklı duş imkanı vermektedir.

Durumu: Yeni

ADRES
Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi
No: 16 Kat :1
Şerifali-Ümraniye-İstanbul
34775

İLETİŞİM
groupenerji@gmail.com
info@groupenerji.com
+90 216 3402538/39
+90 507 7028478