Klorsuz Tortusuz Passız Su için "Bluefox" Musluk Ucu Filtresi

Musluk suyu filtreleme sistemleri, sağlıklı su içmenin ucuz bir yolunu sunar. Takılması kolaydır ve organik safsızlıkları sudan çıkarmada etkilidirler.


Sinterlenmiş Seramik Aktif Karbon Arıtma Filtreli Musluk Ucu Filtresi

"Bluefox"Musluk Ucu Su Arıtma Filtresi

  Musluk suyundaki şebeke, bina borularında oluşan tortu, pas ve gözle görülmeyen mikro tanecikleri süzmek için seramik kaplamalı aktif karbon su arıtma kullanmalısınız. (Sinterlenmiş)Seramik su arıtma filtresi musluk suyunu daha temiz bir şekilde kullanmanızı sağlar .
  Sinterleme işlemi nedir? termal enerji yardımıyla toz partiküllerini birleştirmek için kullanılan bir yöntemdir. Sinterleme sonucunda daha kompakt hale gelmiş olan seramik tanecikler arasındaki gözenekler azaltılmış olur ve su arıtma işlemi gerçekleir. Mutfak musluğundan akan su ile yıkadığınız meyve, sebze, yemeğe kullandığınız su ile birlikte şehir şebeke boruları ve bina borularının zamanla oluşturduğu pas ve tortuları yutmamak için, kolay takılabilen, musluk ucu su arıtma.

Bluefox Musluk Ucu Su Arıtma Neden Farklıdır

  Bluefox su arıtma olağanüstü seramik yapısıyla pası ve tortuları tutar ve size mükemmel arıtılmış kullanma suyu sunar.
  Filtre doğrudan mevcut musluğunuza kolayca monte edilebilir ve filtrelenmiş ve filtrelenmemiş suya ayrı ayrı erişime izin verir.

Arıtmalı Musluk

Daha Temiz Su "Bluefox" Musluk Ucu Su Arıtma Filtresi

  Uygun fiyatlı musluk ucu su arıtma filtresi.
  Hızlı ve kolay kurulum işi için ihtiyacınız olan her şey ile birlikte gelir. Bu sistem ile musluk suyunuzu birkaç dakika içinde temizlemeye başlayabilirsiniz.

Arıtmalı Musluk

"Bluefox" Musluk Ucu Su Arıtma Yorumları

Arıtmalı Musluk

Mutfak Bataryası Uygulama Musluk Başı Arıtma

Yüksek teknoloji ürünü seramik ve aktif karbon kartuşlu su arıtma, porselenin gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir böylece su içindeki mikro tanecikler filtre edilir. İkinci filtre olan Aktif Karbon ise suyun içindeki kloru emer. Filtrenizi 10 gün sonra temizlemek için açtığınızda filtrede biriken tortu ve pas taneciklerine inanamayacaksınız. Şehir şebekesinden gelen ve depolarda biriken sular zamanla sağlıksız olarak bizlere gelmektedir
Filtre cihazı filtreleme yaparken su seramik katmanda direnç ile karşılaştığı için su tasarrufu sağlar.

Arıtmalı Musluk

Musluk Başı Arıtma

Yüksek teknoloji ürünü seramik ve aktif karbon kartuşlu su arıtma, porselenin gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir,çamuru,pası ve tortuları tutar. (Fotoğraf İstanbul/Ataşehir müşterimizin teşekkür ederek paylaştığıdır)

Arıtmalı Musluk Musluk ucu su filtresi

Banyo Bataryası Uygulama Musluk Filtresi

Yüksek teknoloji ürünü seramik ve aktif karbon kartuşlu su filtresi, porselenin gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir böylece su içindeki mikro tanecikler filtre edilir. İkinci filtre olan Aktif Karbon ise suyun içindeki kloru emer. Filtrenizi 10 gün sonra temizlemek için açtığınızda filtrede biriken tortu ve pas taneciklerine inanamayacaksınız. Şehir şebekesinden gelen ve depolarda biriken sular zamanla sağlıksız olarak bizlere gelmektedir
Filtre cihazı filtreleme yaparken su seramik katmanda direnç ile karşılaştığı için su tasarrufu sağlar.

Arıtmalı Musluk

"Bluefox" Musluk Suyu Filtresi Kartuşu

Kullandığınız suyun kalitesine ve kullanım miktarınıza göre 4-6 ay arasında filtre kartuşunu değiştirmek gerekir. Musluk su filtresi, birçok litre su temizler. Seramik ve aktif karbon filtreleme aşaması ile suyunuzun daha güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Sinterlenmiş Seramik Mikrofiltrasyon Kartuşu: Seramik muhafaza güçlüdür ve aşırı derecede mikro gözeneklidir. Group Enerji musluk filtresi kartuşu toksik değildir ve tatsızdır ve ikincil kirlenmeye neden olmaz.

Verimli Klor Arıtma : musluk filtreleri, klor, pas, formaldehit, yosun azaltmak için tasarlanmıştır. Kurşun, cıva, nikel gibi ağır metalleri yakalar, seramik kullanarak bakteri ve mantarların büyümesini önler.

Mutfaktaki meyveleri, sebzeleri vb. filtrelenmiş su altında yıkayabilirsiniz. Sadece cilt için bir kalkan oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ağzımızın içine saldıran bakterileri azaltır.

Güçlü Emme Kapasitesi ve Dayanıklılık: Gelişmiş çoklu filtrasyon sistemi, 1.5L / dak, yüksek hızlı su debisi

işletme suyu basıncı: 0.1Mpa - 0.4Mpa / 1 bar - 4bar. Kolay musluk ucu filtresi temizleme. Değiştirmeye ihtiyacınız olmadan önce 4-6 ay tipik kullanım sağlar. Şişelenmiş sudan daha ekonomiktir. Temizlemesi kolaydır.

Yedek Kartuşlar ve Sorunsuz Kurulum: Alet gerekmez. 5 - 38 ° C su sıcaklığı aralığında uygulanabilir.

Arıtmalı Musluk

Akıllı Sürahi Ön Su Arıtma "Bluefox" Mutfak Musluk Filtresi

"Bluefox" Musluk ucu arıtma filtresini ister tek başına ister Akıllı Sürahinize ön su arıtma olarak kullanabilirsiniz. Hem daha sağlıklı su elde edersiniz hem de akıllı sürahinizin kartuşunun ömrü daha uzamış olur

"Bluefox" Musluk Ucu Su Arıtma Filtresi Nasıl Temizlenir

  Musluk Filtresini temizlemek için videoda görüldüğü gibi kapak açılır ve kartuş çıkarılır. Bulaşık süngerinin sert tarafıyla veya Kutusunun içinde gelen ince zımpara ile su altında hafifçe ovularak yıkanır. Tekrar yerine takılır.

"Bluefox" Banyo Musluk Ucu Su Arıtma Montaj Videosu

  Banyo Musluk Filtresinin Takılması Basittir.Gerekli musluk adaptörleri kutusunun içinde mevcuttur.

  Arıtma kartuşu,değişim yapmadan önce,tekrar tekrar zımparası ile temizlenebilir.Filtre süresi kullanmaya ve su kalitesine bağlıdır. Tavsiye edilen süre 4-6 aydır.

Arıtmalı Musluk

"Bluefox" Mutfak Musluk Ucu Su Arıtma

Gıda sınıfı malzeme: Musluk filtresi % 100 gıda sınıfı malzemeden yapılmıştır, bu da insan vücuduna zararsızdır. Kimyasal korozyon ve ısıya dayanıklı yüksek güvenlikli ABS malzeme kullanılmıştır.

Bluefox Musluk Ucu Filtresi ve Su Arıtmalı Sürahi

  Bluefox musluk ucu su filtresi sürhinizin kartuş ömrünü uzatır, daha kapsamlı arıtma sağlar.

Takması Basit Seramik ve Klor Tutan Aktif Karbon "Bluefox" Musluk Ucu Su Arıtma Filtresi

Arıtmalı Musluk

Seramik Sayesinde tortuları ve pasları tutar, Su Tasarrufu Sağlar

Arıtmalı Musluk

"Bluefox" Musluk ucu su arıtma filtresi

Musluk ucu filtresi kartuşu kolayca değiştirilir.Özel bir alet gerekmez.Muhafaza kapağı saatin aksi yönüne çevrilerek açılır ve yeni kartuş konup,tekrar kapatılır.

Arıtmalı Musluk

Daha sağlıklı su kullanımı için seramik ve aktif karbon "Bluefox" su filtresi

Uygun fiyatlı bir şeye ihtiyacınız varsa, bu satın alabileceğiniz en iyi musluk suyu filtresidir. Hızlı ve kolay kurulum işi için ihtiyacınız olan her şey ile birlikte gelir. Bu sistem ile musluk suyunuzu birkaç dakika içinde temizlemeye başlayabilirsiniz.

Arıtmalı Musluk
Seramik kaplamalı antiklor aktif karbon,tezgah üstü, musluk ucu su arıtma filtreleri

Musluk UcuSu Arıtma Filtresi Kullanımı

Musluk ucu su arıtma filtresi

Musluk Ucu Su Arıtıcısı Batarya Uygulama

Musluk ucu su arıtma filtresi

Musluk Ucu Su Arıtma Batarya Adaptörleri

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478